O mně

Od roku 2010 se věnuji oblasti vztahového koučinku a poradenství, pomáhající jednotlivcům a firmám dosáhnout harmonie a efektivního fungování v mezilidských vztazích. Mým hlavním cílem je podporovat osobní a profesní rozvoj prostřednictvím porozumění a budování zdravých vztahů.

Začínal jsem svou kariéru jako HR interim manažer v oblasti retailu, kde jsem začal rozvíjet svou vášeň pro lidské vztahy a komunikaci. Postupem času jsem se zaměřil na vztahové koučování a poradenství, kde se mi podařilo vybudovat personální agenturu s licencí MPSV.
Dnes se ve spolupráci s kolegy a partnery specializuji na poskytování specializovaných personálních služeb. Můj přístup k práci je kombinací celé řady metod, které jsem posledních deset let systematicky rozvíjel.

Mé vzdělání v oblasti pedagogiky na Univerzitě Hradec Králové mi poskytlo základ pro porozumění lidské psychologie a komunikačních dovedností, které jsou klíčové pro vztahové koučování. Věřím, že každý jedinec má potenciál k osobnímu růstu a rozvoji, a že kvalitní mezilidské vztahy jsou základem šťastného a úspěšného života.

Mimo svou práci se snažím udržovat rovnováhu mezi profesním a osobním životem. Mé zájmy zahrnují rodinu, studium, cestování a duchovní rozvoj. Jsem oddaný své profesi a každý den se snažím přinášet pozitivní změny do životů lidí a jejich vztahů.